COMPUTER FORENSICS

Śledztwa Informatyczne – Badanie komputerów i nośników Informatycznych
Śledztwa informatyczne badanie nosnikow informatycznych

Przeprowadzamy śledztwa w sprawie oszustw elektronicznych dowodów, kradzieży tożsamości, zniesławienia, praw autorskich, hazardu, oszustw korporacyjnych, antyspamu, rozwodu małżeńskiego. Gwarantujemy wysoką jakość czynności do postępowania sądowego i dochodzenia z minimalnym ryzykiem, kosztami i zakłóceniami w Twojej firmie.

Przypadkowe / planowane niszczenie danych, awaria sprzętu lub cyberatak może się zdarzyć w każdej chwili, a organizacja może zostać wezwana do udzielenia odpowiedzi, zbadania i eskalacji analizy do formalnego dochodzenia. Informatyka śledcza jest dziedziną medycyny sądowej związaną z dowodami prawnymi znajdującymi się w komputerowych i cyfrowych nośnikach informacji. Definiuje on jako zachowanie, identyfikację, ekstrakcję, dokumentację i interpretację nośników komputerowych do analizy dowodowej i / lub przyczyny źródłowej.

Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w walce ze wszystkimi obecnymi i pojawiającymi się obszarami zagrożeń w cyberprzestrzeni. Jesteśmy w stanie zebrać szeroki wachlarz danych wywiadowczych w ramach OSINT i przygotować raporty, które znacząco wzmocnią materiał dowodowy w sprawach sądowych.

Na przykład, gdy pracownik rezygnuje z pracy i może łatwo zaangażować się w kradzież własności intelektualnej, oszustwo, działanie na niekorzyść spółki lub niewłaściwe korzystanie z Internetu, dokuczanie lub nękanie, kradzież lub niszczenie cennych informacji. Jesteśmy żeby Ci pomóc w takiej sytuacji.

Korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania aby uzyskać obraz każdego dysku w Twojej firmie. Podejmujemy również analizy kryminalistyczne niestabilnych danych, które mają kluczowe znaczenie dla określenia, kto, co, dlaczego, kiedy, gdzie i jak doszło do incydentu.