Odzyskiwanie danych z różnych nośników elektronicznych:biegly sadowy informatyk

  • z dysku twardego komputera
  • z kart pamięci, z kart micro SD, z pendrive
  • z dyktafonu, z aparatów cyfrowych
  • ze smartfonów, z tabletu
  • z telefonu komórkowego

Usunięte i odzyskane pliki mogą posłużyć jako dowód elektroniczny w sprawie sądowej.

Skuteczne i profesjonalne odzyskiwanie plików zawierających w treści zawartość usuniętych wiadomości e-mail, komunikatorów internetowych, numery kont bankowych, dowody operacji bankowych, historię przeglądanych stron w internecie, plików zdjęć, nagrań oraz filmów.

Materiał dowodowy (komputer, dysk twardy, pendrive, smartfon, itp.), z którego należy odzyskać wskazane treści można przesłać kurierem, możliwy jest też odbiór osobisty u klienta po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dysk w Twoim komputerze uległ fizycznemu uszkodzeniu, zalaniu? A może dysk twardy pracuje ale jest nie widoczny dla systemu? Czy przez przypadek dysk twardy został sformatowany? Czy usunąłeś wybrane pliki lub katalogi czy ważny dokument?

Utraciłeś dane z dysku twardego? Dane zostały skasowane?

Odzyskiwanie danych Szczecin, Warszawa

Nasza firma odzyska dane bez względu na producenta czy model dysku twardego. Przy odzyskiwaniu danych nie ma również znaczenia struktura plików.

  • Aby ustalić poziom uszkodzeń, strukturę błędów i przybliżony koszt proszę skorzystać z możliwości kontaktu z nami. explicabo.
  • Dojeżdżamy pod wskazany adres aby wymontować dysk twardy profesjonalnie.
  • Odzyskamy dane z dysków twardych w komputerach stacjonarnych, laptopach, netbookach, z kart pamięci, serwerów i praktycznie wszystkich urządzeń wyposażonych w pamięci.
  • Wstępna analiza uszkodzeń jest bezpłatna i wykonujemy ją w ciągu 24-48 godzin od przyjęcia zlecenia.

[tf_numbers name=”odzyskane-dane”]

UWAGA! Jeśli utraciliście Państwo dane proszę wyłączyć urządzenie, odłączyć od sieci i skontaktować się z nami. Powiemy co dalej. Jeśli utracone dane są dla Państwa ważne proszę nie próbować odzyskiwać ich na własną rękę przy pomocy darmowego oprogramowania.

tel. kom 606 60 82 82

cyberpoczta@gmail.com

Odzyskiwanie danych na terenie całego kraju: nośniki można przesyłać do Nas pocztą lub kurierem w zabezpieczonej przesyłce.