Inteligentny dom dla każdego

inteligentny dom systemy

Czy pomyślałeś kiedykolwiek aby  wszystkie urządzenia w twoim życiu działały razem? Nie tylko twój smartfon i komputer, ale wszystko: termostaty, oświetlenie, urządzenia, systemy rozrywkowe, zegary, okna, czujniki bezpieczeństwa, urządzenia AGD, i wymyśl co jeszcze. A co by było, gdyby te urządzenia mogły się nawzajem zrozumieć i współpracować, aby uczynić dom najbardziej komfortowym, jakim kiedykolwiek był?

System Inteligentny dom myśli tak, jak ty. Rozumie, które światła włączyć i kiedy. Jaką muzykę odtwarzać i jaka jest twoja preferowana temperatura w pomieszczeniu w różnych porach dnia. Twój inteligentny dom wie, czy jest rano, czy wieczorem i działa odpowiednio według Twoich potrzeb, uczy się  od Ciebie. Wie, kiedy jesteś w pracy, oglądasz film lub masz gości. Przypomina o zabraniu kluczy, kiedy wychodzisz, włącza system alarmowy i dostosowuje termostat, gdy nikogo nie ma w domu.

Sterowanie ogrzewaniem

Daje dostęp do wszystkich urządzeń w domu z urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu na świecie. Zdalne sterowanie to już przeszłość. Inteligentny dom to miejsce, w którym prawie wszystko działa razem, dzięki czemu możesz cieszyć się domem, który jest tak inteligentny jak ty.

W dzisiejszych czasach inteligentny dom znajduje się w zasięgu każdego. Każdego dnia nowe aplikacje i inteligentne produkty są wprowadzane na rynek inteligentnego domu. Dużą zaletą jest to, że wszystko można zaktualizować bezprzewodowo, dzięki czemu Ty, użytkownik, możesz swobodnie rozwijać swój inteligentny dom.

 

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie oświetleniem

Sterowanie oświetleniem

Jak wspaniale jest wracać do domu i zaczyna grać twoja ulubiona muzyka? Jak dobrze byłoby obudzić się w zapachu świeżej kawy, podczas gdy twoje żaluzje powoli wpuszczają pierwsze promienie słońca? Wyobraź sobie spokój ducha, gdy masz do dyspozycji szczegółowy przegląd tego, co się dzieje w domu i poza nim?

Istnieje wiele różnych produktów inteligentnego domu i różne sposoby pozwalające im współpracować. Oto podsumowanie tego, jak uczynić twój dom najmądrzejszym na bloku. Będziesz się zastanawiać, jak żyłeś bez niego!

Symulacja obecności

Do niedawna inteligentne domy uznawane były za luksus. Systemy były ograniczone tylko do systemów oświetleniowych i klimatycznych. Ten rodzaj automatyzacji rzadko zapewniał więcej niż podstawowe funkcje kontrolne, monitorujące i harmonogramujące i był dostępny tylko dla tych, którzy rozumieją to.

Te czasy już dawno minęły. Wielu producentów, gigantów technologicznych i innowacyjnych firm typu start-up przejęło panowanie na rynku inteligentnego domu. W ostatnich latach urządzenia takie jak inteligentne światła zostały wprowadzone do konsumentów.

Później pojawiły się światła zmieniające kolor. Następnie przyszły systemy bezpieczeństwa. Jeszcze później przyszły inteligentne termostaty. A następnie kolejny rozwój i następny produkt. To, co pozostało, to ogromna ilość świetnych urządzeń, które pozwalają konsumentom oddzielnie kontrolować rzeczy w ich domach.

 

 

Symulacja obecności

Sterowanie sprzętem RTV i AGD

Sterowanie sprzętem RTV i AGD

Ale to nie jest mądre, prawda? To nie jest inteligentny dom, w którym urządzenia mogą się ze sobą komunikować, wysyłać informacje lub wykonywać polecenia. Piloty do włączania urządzeń działają od lat, teraz są po prostu przenoszone do smartfona. I nikt nie chce instalować coraz większej liczby aplikacji na swoich smartfonach, aby kontrolować wszystkie te produkty i marki.

Tam wkraczamy my! Bez remontów, bez wiercenia i dodatkowej masy przewodów. Po cichu, sprytnie i skutecznie. Nasze systemy są bezpieczne.Polecamy bezprzewodowy system inteligentnego domu.

Systemy alarmowe i automatyka w domu

Fakt, że istnieje tak wiele różnych marek i produktów. Postęp technologiczny i miniaturyzacja w zakresie Internet rzeczy stymuluje firmy do tworzenia jeszcze lepszych produktów i oferuje konsumentom dużą swobodę w podejmowaniu decyzji o tym, jakie urządzenia chcą kupić.

Ma to jednak również swoje wady. Producenci stworzyli szeroką gamę “inteligentnych” urządzeń, z których wiele jest pełnych wspaniałych funkcji, ale niewiele z nich oferuje taką integrację, która stanowi część kompletnego inteligentnego systemu domowego. Często konsumenci otrzymują szeroką gamę różnych inteligentnych urządzeń, co skutkuje odrębnym schematem sterowania dla każdego urządzenia.

 

 

 

Sterowanie roletami, żaluzjami

System sterowania oddymianiem pożarowym

Ostrzeganie o ulatniającym się gazie

Twoja inteligentna lampa może się komunikować za pośrednictwem inteligentnej technologii domowej, takiej jak Z-Wave, podczas gdy system dźwiękowy komunikuje się przez Wi-Fi. W takim przypadku zapominasz o automatycznym przełączeniu nastroju po rozpoczęciu odtwarzania muzyki.

Inteligentne centrum domowe, takie jak Nasz Inteligentny dom, łączy w sobie wszystkie różne technologie bezprzewodowe i sprawia, że ​​urządzenia współpracują ze sobą. To zabiera dużo frustracji po stronie konsumenta.

Tam wkraczamy my! Bez remontów, bez wiercenia i dodatkowej masy przewodów. Po cichu, sprytnie i skutecznie. Nasze systemy są bezpieczne.